Малюємо-стираємо "Транспорт" з маркером

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Pojazdy Zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem
  • Наявність: В наявності
285 грн

Хлопчики відправляються в подорож! Набір для малювання подарує юним героям море позитивних емоцій, і перетворить малювання на справжню пригоду. ..

Хлопчики відправляються в подорож! Набір для малювання подарує юним героям море позитивних емоцій, і перетворить малювання на справжню пригоду.

Кожне зображення - це окрема цікава задача. На картинках - найрізноманітніший транспорт: легкові машинки і вантажівки, мотоцикли, кораблі і крута службова техніка. Завдання різної складності, тому кожне цікаве по-своєму. Хлопчикам потрібно домалювати відсутнє колесо, прикрасити вітрила на піратському кораблі, намалювати гоночний болід. А ще тут зібрані вправи на логіку - з'єднати однакові малюнки, додати відсутні елементи, пройти лабіринт, або створити малюнок за зразком.

Картки можна використовувати безліч разів - потрібно лише стерти попередні спроби губкою з іншого боку маркера, і можна творити з новими силами! Розвиваючі матеріали виконані з щільного ламінованого картону, ілюстрації не втрачають колір і форму. Творити з ними однаково цікаво - як в перший, так і сотий раз.


Зручний і безпечний сухостираємий маркер м'яко готує кисть до письма, так що навіть найспритніші непосидьки поступово освоять графомоторних навичок. Малювання - невід'ємна частина розвитку маленького чоловічка. Художня творчість збагачує уяву малюка, тренує його сенсорне сприйняття, посидючість і дрібну моторику. Під час творчого процесу юний художник може в повній мірі висловити свої почуття і емоції, це відмінний спосіб зняти стрес і підняти дитині настрій.


Картки з серії Czuczu Малюємо-стираємо «Транспорт» стануть чудовим подарунком і доповненням в вашу колекцію розвиваючих наборів і пазлів.

Набір рекомендований дітям від 3 років, але деякі завдання будуть посильні малюкам молодшого віку.Характеристики
Вік 3+
Кількість 28 карток
Матеріал Ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 9788365773562

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.