Малюємо-стираємо "Звірятка" з маркером

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Zwierzatka Zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem
  • Наявність: В наявності
285 грн

Вивчайте тваринний світ у всій його різноманітності. З набором Czuczu з серії Малюємо-стираємо дитина не тільки вивчить і повторить тварин, птахів і к..

Вивчайте тваринний світ у всій його різноманітності. З набором Czuczu з серії Малюємо-стираємо дитина не тільки вивчить і повторить тварин, птахів і комах, а й детально познайомиться з їх ознаками.

Творчі завдання різної складності, вони передбачають і різні вміння юних художників. Впоравшись з одним, малюкові буде легше виконати наступне. Всі завдання в наборі інтуїтивно зрозумілі. Щоб краще пізнати звірят, малятку потрібно проходити лабіринти, з'єднувати ілюстрації, домальовувати відсутні елементи малюнка, зображати комаху або тварину з самого початку. Поки малюк промальовує цятки корівці, гриву конячці або придумує орнамент на крилах метелика, він дізнається, наскільки різноманітний світ птахів і звірів, пізнає його красу і унікальність.

Кожна картка - це окреме завдання, цікаве і захопливе по-своєму. Якщо малюнок не вийшов - не біда. На маркері є губка, щоб стерти невдалу спробу і спробувати знову. Картки виготовлені з ламінованого картону, а значить, можна сміливо експериментувати і втілювати будь-які креативні ідеї.

На перших порах запропонуйте маленькому художнику свою допомогу, покажіть, як правильно тримати маркер. Хваліть і підбадьорюйте - ваша підтримка дуже важлива для творчого пориву! Малювання підготує маленькі ручки до письма, а ще навчить маля концентруватися і запам'ятовувати, порівнювати елементи, оцінювати їх розміри і відстань. Художня творчість позитивно впливає на емоційний інтелект, вчить висловлювати свої почуття і дарує море позитивних емоцій.

Набір малюємо-стираємо «Тварини» орієнтований на дітей з 3 років, але деякі завдання освоять і малюки молодшого віку.

Характеристики
Вік 3+
Кількість 28 карток
Матеріал Ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 9788365773555

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.