Пазл Czuczu "Ферма"

Пазл Czuczu "Ферма"

У багатьох дорослих в спогадах про дитинство насамперед спливає літо, проведене в селі у бабусі з дідусем. Правда, діти 90-х? Як же деколи хочеться повернутися назад, в щасливе босоноге дитинство, де не було ні wi-fi, ні всіляких гаджетів. Тамагочі не береться до уваги! Дитинство наших дітей проходить в місті, корівок і курочок вони бачать часто тільки в книгах і пазлах. Але незважаючи на це фермерське життя як і раніше є однією з улюблених тем для ігор у дітей будь-якого віку.


Сьогодні хочемо розповісти про приголомшливо красивий, яскравий і насичений пазл «Ферма», який стане відмінним подарунком для дітей старше двох років. Пазл складається з двадцяти великих деталей, його розмір зібраному вигляді: 48*32 см. Нагадаємо, що всі пазли фірми Czu-Czu сміливо можна назвати антивандальними, надміцний картон витримає навіть найактивніших і допитливих малюків.


Пазл неймовірно яскравий і без сумніву приверне увагу маленького дослідника, адже на ньому стільки всього цікавого! Тут улюблена корівка, свинки, овечки, конячка, кролики, качки, курочка з курчатами і головне - обожнюваний всіма дітьми трактор. Картинка дуже вдала, зібравши один фрагмент пазла, одразу зрозуміло, що йде слідом і малюк легко впорається із завданням. Коли пазл зібраний, можна розповісти дитині про домашніх тварин, про те, яку користь вони приносять людям, що їдять, де живуть і, звичайно, які звуки видають. Всі малюки приходять в захват від гри на звуконаслідування, тому не забудьте від душі порохкати і покрякати, а потім пострибати, як кролики! Фізичний перепочинок дуже важливий після того, як малюк зібрав пазл, будучи максимально уважним і сконцентрованим.


Якщо ваша дитина вже активно цікавиться тваринами, цей пазл без сумніву порадує його.