Контрастні картки на шнурочку 0+

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: KARTY KONTRASTOWE NA SZNURECZKU 0 MIES.+
  • Наявність: В наявності
180 грн

Робити відкриття ніколи не рано! Навіть новонародженим знайдуться відповідні вправи для розвиваючих занять. Контрастні картки від польського бр..

Робити відкриття ніколи не рано! Навіть новонародженим знайдуться відповідні вправи для розвиваючих занять.


Контрастні картки від польського бренду CZUCZU розроблені для найменших - з турботою про дитячі очка і любов'ю до найдорожчого. У наборі ви знайдете 10 двосторонніх чорно-білих зображень, сюжет яких простий і зрозумілий. Різні форми, явища природи і тварини - малюку буде цікаво з ними знайомитися, а мамі - нескладно про них розповісти.


Картки враховують специфіку сприйняття малюків, і тому довгий час будуть дитині цікаві.


З 4-го тижня життя немовлята спробують розглянути зображення, намагатимуться фокусувати погляд і втримати об'єкти в увазі. Для карапузів з 4-го місяця монохромні образи буквально заграють новими фарбами, адже до цього віку очі вже налаштуються на розпізнання червоного і жовтого кольорів.


Контрастні матеріали однаково добре підходять як для цілеспрямованих занять, так і для ситуативних ігор. Розмістіть їх в різних частинах кімнати або квартири. Проходячи з дитиною, вибірково звертайте його увагу на ілюстрації і називайте їх. Виразно і чітко імітуйте звуки, що видаються тваринами і предметами. Пройде зовсім небагато часу, і малюк зможе сам вказати на задані малюнки на ваше прохання!


Чорно-білі картинки зручно скріплені шнурочком. Ви можете використовувати одночасно весь комплект або розділити їх на свій розсуд.


Контрастні картки 0+ - це чудовий помічник люблячих батьків!

Характеристики
Вік 0+
Розмір 9х14 см
Кількість 10 двосторонніх карток
Матеріал Картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 9788364039492

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.