Контрастні картки "Як я бачу"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Tak to widzę Plansze kontrastowe
  • Наявність: В наявності
315 грн

Не буває занадто рано, щоб займатися розвитком улюбленого малюка! З контрастними картками «Як я бачу» малюк швидше зможе познайомитися з нашим надзвич..

Не буває занадто рано, щоб займатися розвитком улюбленого малюка! З контрастними картками «Як я бачу» малюк швидше зможе познайомитися з нашим надзвичайно красивим світом, краще розглянути обличчя мами і щодня здійснювати маленькі відкриття!


Зір новонародженого на 10-30% гірший, ніж у дорослих. А в сітківці поки розвинені тільки «палички» - клітини, чутливі до слабкого світла, що розрізняють лише чорний і білий колір. Саме тому для візуальної стимуляції найкраще підходять контрастні і чіткі зображення - їх дитинка зможе побачити навіть крізь завісу свого зору.


Чорно-білі картки «Як я бачу» - це набір, який розроблявся спільно з провідними польськими психологами. Великі зображення нанесені на щільний ламінований картон і зручно скріплені шнурівкою. Ви можете підвісити їх до ліжечка або візку (збоку, але не зверху), давати малюкові по одній для детального розгляду, а пізніше - ставити на помітні місця в дитячій кімнаті і по всьому будинку.


Оптимально починати заняття з 3-го тижня життя, а до кінця третього місяця можете віддаляти предмет на відстань до 80 см і грати з малюком в «хованки» - прибирати картку з його поля зору. Підрослі дітки чекають зниклий з їх поля зору предмет і щиро радіють, коли бачать його знову. Всі зображення підібрані з урахуванням вікової психології і фізіології, частина ілюстрацій має червоні і жовті вкраплення - саме ці два кольори дитина побачить першими після сірої монохромного картинки.


Контрастні картки «Як я бачу» добре підійдуть в якості першого приданого новонародженого або будуть чудовим подарунком молодим батькам. Всі товари CZUCZU повністю безпечні і сертифіковані в Україні.

Характеристики
Вік 0+
Розмір 16х16 см
Кількість 12 двосторонніх карток
Матеріал Щільний ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 9788364039867

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.