Пазли

Оберіть підкатегорію

Підняти вітрила! Тримаємо курс на пригоди!У кожному куточку світу вас чекають нові зустрічі. Мешканцям континентів, морів і океанів кортить познайомит..

405 грн

rating

Серед величезного різноманіття пазлів на будь-який смак і колір, можна знайти найнезвичайніші і захоплюючі. До таких варіантів сміливо можна зарахуват..

360 грн

rating

Врррум! Бррррум! На будівництві стільки справ! Добре, що у будівельників є потужна техніка. Цікаво, що тут будують?Пазл "На будівництві" - відмінна пр..

360 грн

rating

Ведмедики - улюблені персонажі всіх малюків, а пазли - їхня улюблена гра. Саме тому міні-пазл «Ведмедики» - це просто ідеальне рішення для вашого малю..

110 грн

rating

Розфарбуйте світ разом з малюком!Колірне сприйняття - невід'ємний показник і етап розвитку дитини. Понад 90% всієї інформації ми отримуємо саме через ..

210 грн

rating

У міру зростання малюка його знання не тільки примножуються, а й поглиблюються. Тепер допитливому чадові потрібні не просто факти про предмети, а й ло..

210 грн

rating

Веселі звірятка прагнуть познайомитися!З двоелементними пазлами CzuCzu «Тварини» весела гра і легке вивчення звірят дитині забезпечені. Після року мал..

210 грн

rating

Вивчати цифри - просто і весело. Граємо і розвиваємося з пазлами «Мала академія - Циферки»!Вивчення і запам'ятовування чисел - одна з найважливіших ро..

210 грн

rating

Ви вважаєте, що вивчати карти нудно? Значить, ви ще не знайомі з пазлами «Мапа» від польського бренду CzuCzu!Цей освітній набір розроблений спеціально..

315 грн

rating

Завітайте на ферму і познайомтесь з її мешканцями!До двох років ваш малюк став зовсім самостійним? Не пропустіть цей час, і пропонуйте захоплюючі пазл..

315 грн

rating

Складіть пазл і подивіться, які пасажири та товари перевозить потяг. Також, складаючи пазл, ви можете тренувати рахунок до 10. Довгий пазл (68 см!) с..

180 грн

rating

Виробникам пазлів стає все складніше і складніше здивувати досвідчених пазломанов, але все ж їм це вдається. Сучасним дітям дуже пощастило: для кожног..

360 грн

rating
Показано від 1 до 12 з 42 (всього сторінок: 4)