Пазл-гігант "Океан"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Duuuze puzzle Ocean
  • Наявність: В наявності
360 грн

Вибір пазлів на сучасному ринку дійсно вражає: безліч різноманітних варіантів і для малюків, і для дітей старшого віку - для кожної дитини знайдеться ..

Вибір пазлів на сучасному ринку дійсно вражає: безліч різноманітних варіантів і для малюків, і для дітей старшого віку - для кожної дитини знайдеться ідеальний пазл, який безсумнівно підкорить її і подарує море емоцій! Якщо ви в пошуку неймовірно красивого і яскравого пазлу, зверніть увагу на пазл-гігант «Океан», який закохує в себе всіх-всіх-всіх! Цей пазл стане відмінним подарунком для малюків старше двох років, але з невеликою допомогою з боку батьків можна починати трохи раніше.


Пазл складається з 27 деталей, а його розмір у зібраному вигляді становить 98х33 см. Деталі досить великі і малюк без зусиль збере пазл самостійно, адже малюнок максимально вдалий і зібравши одного морського мешканця відразу зрозуміло, хто слідує за ним і так по ланцюжку. Пазл зроблений з дуже міцного картону і маленькі допитливі ручки дослідника йому зовсім не страшні!


Запропонуйте малюкові познайомитися з мешканцями океану, розкажіть про них, порівняйте розміри, характерні особливості і колір кожного з представлених тварин. Кроха з інтересом отримає нові знання, поповнить свою пасивну і активну лексику. Коли пазл зібраний, можна порахувати всіх тварин і рибок, в ігровій формі тренуючи навички рахунку.


Збирати пазли не тільки весело, але і неймовірно корисно! Знання, отримані під час гри, засвоюються краще за все, а яскраві пазли неймовірним чином притягують увагу малюків і спонукають їх до нових відкриттів і досягнень! Пазл упакований в компактну коробочку зі зручною ручкою і він не займе багато місця, його можна взяти з собою в дорогу і він може стати відмінним приводом познайомити малюка з морськими мешканцями не тільки на картинці!


Збираючи пазли ваш малюк буде:

- знайомитися з навколишнім світом
- вчитися самостійності
- тренувати дрібну моторику
- розвивати логіку, просторове мислення і зорове сприйняття
- поповнювати свою пасивну і активну лексику
- виробляти посидючість і концентрацію уваги
- вчитися доводити почату справу до кінця.

Характеристики
Вік 2+
Розмір 98х33 см
Кількість 27 елементів
Матеріал Щільний картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902768336931

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.