Пазл-гігант з віконцями

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Duuuze puzzle z dziurka
  • Наявність: В наявності
495 грн

Дуже важливо зацікавити і захопити зовсім маленьких, але дуже допитливих дослідників, привити їм любов не тільки до пазлам, але і до вивчення навколиш..

Дуже важливо зацікавити і захопити зовсім маленьких, але дуже допитливих дослідників, привити їм любов не тільки до пазлам, але і до вивчення навколишнього світу. Намагаючись зацікавити малюків, виробники часто стрибають вище голови, тому перші пазли самі яскраві, незвичайні і захоплюючі. Якщо вашій дитині виповнилося два роки, саме час познайомити його з неймовірним пазлом-гігантом з віконцями, який стане його улюбленцем і подарує море вражень!


Кожна мама підтвердить, що все-все-все малюки обожнюють від віконець, які можна діставати, уважно розглядати і заново вставляти в загальний пазл. Ви і моргнути не встигнете, як ваша дитина стане справжнім пазломаном! Пазл складається з 34 великих деталей, а його розмір у зібраному вигляді вражає: 96х64 см. Уявляєте, який простір для гри відкривається перед малюком? ⠀


Пазл розділений на 6 фрагментів, які можна зібрати окремо, а потім об'єднати в одну велику картину. Зображення дуже яскраві і знайомі малюкові: співаючі на гілці пташки, мама-ведмедиця з незграбними ведмежатами, тюлень з малюком, цар звірів з грайливим левеням, кит з рибками і крихітні підземні жителі.


Збираючи цей пазл, малюк не тільки буде розвивати увагу, концентрацію, посидючість і дрібну моторику, а й поповнить свою пасивну і активну лексику. Коли пазл зібраний, обов'язково розкажіть дитині про представлених на зображенні тварин: хто де живе і чим харчується. Знання отримані під час гри залишаться з маленьким учнем на довгі роки.


Збираючи пазли ваш малюк буде:

- знайомитися з навколишнім світом
- тренувати дрібну моторику
- розвивати логіку, просторове мислення і зорове сприйняття
- поповнювати свою пасивну і активну лексику
- виробляти посидючість і концентрацію уваги
- вчитися самостійності
- вчитися доводити почату справу до кінця.

Характеристики
Вік 2+
Розмір 96х64 см
Кількість 34 елемента
Матеріал Щільний картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902983490241

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.