Пазли з віконцями "Тварини"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Puzzle z dziurka Zwierzatka
  • Наявність: В наявності
315 грн

Хто там ховається в животику? Грайте разом і з'єднуйте мам з малюками! Зараз ваша дитина активно пізнає світ, кожного дня дізнається для себе щ..

Хто там ховається в животику? Грайте разом і з'єднуйте мам з малюками!


Зараз ваша дитина активно пізнає світ, кожного дня дізнається для себе щось нове і цікаве. Двоелементні пазли з віконцями CzuCzu «Тварини» ідеально підійдуть для тренування маленьких пальчиків і познайомлять з таким яскравим і різноманітним світом тварин.


Для чого потрібні пазли з віконцями?

- стимулюють пам'ять, увагу і образне мислення.

- знайомлять з поняттям частини і цілого. Коли дитина шукає підходящий маленький фрагмент, вона співвідносить його з великим зразком. Ілюстрації батьків і малят не ідентичні, від того завдання ще цікавіше!

- вчать співставляти розміри предметів, сприяють усвідомленню величини і меж елементів.

- розвивають дрібну моторику і координацію. Щоб вставити маленький пазл в потрібне віконце, малятку потрібно проявити кмітливість. Елементи виготовлені з ламінованого картону найвищої якості і ідеально стикуються між собою. Однак деталь потрібно вставити так, щоб вона не випала з наскрізного отвору. Допомагайте дитині, якщо це потрібно, і обов'язково заохочуйте її старання!

- знайомлять малюка з походженням різноманітних тварин, риб і комах.


Пазли рекомендовані для дітей від півтора років, проте пропонувати спільну гру і свою допомогу ви можете і раніше. Озвучуйте назви тварин і їх дитинчат. Коротенько поясніть, як з'являються ті чи інші звірятка. Нехай гра стане для малюка захоплюючою подорожжю!


У серії також доступні Пазли з віконцями "Друзі"

Характеристики
Вік 18 міс+
Розмір 16х16 см
Кількість 24 елемента (12 пазлів)
Матеріал Щільний ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902768336733

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.