Пазли з віконцями "Відкриваємо коло"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Odkrywam Kolo
  • Наявність: В наявності
225 грн

Якщо вашій дитині вже виповнився рік і вона активно досліджує навколишній світ, швидше знайомте її з чудовим набором пазлів «Відкриваємо коло», який з..

Якщо вашій дитині вже виповнився рік і вона активно досліджує навколишній світ, швидше знайомте її з чудовим набором пазлів «Відкриваємо коло», який зацікавить навіть найменших непосид.


Цей набір складається з восьми двосторонніх пазлів і восьми двосторонніх віконець для них. Пазли і віконця досить великі і маленьким ручкам зручно тримати їх, розглядати і з'єднувати. «Відкриваємо коло» - це ідеальний набір для знайомства крихітки з пазлами, адже завдання максимально просте: підібрати веселі мордочки звіряток, комах і сонечку. Навіть якщо у дитини з першого разу не вийде зібрати пазли правильно, це абсолютно не причина для смутку, адже можна пофантазувати і уявити, як би виглядав лев з мордочкою порося, а черепашка - з футбольним м'ячем замість свого панцира.


Під час гри називайте кожну тварину, предмет, їх кольору і характерні особливості. Слухаючи вас, малюк буде поповнювати свою пасивну лексику і розширювати свій кругозір. Пазли зроблені з дуже міцного картону і їм не страшні навіть найдопитливіші маленькі дослідники.


Збираючи пазли ваш малюк буде вчитися посидючості, концентрації уваги, тренувати свою логіку і просторове мислення. Спільна гра може стати одним з улюблених занять вашої крихітки.

Характеристики
Вік 1+
Розмір 11х11 см
Кількість 16 елементів (8 двосторонніх пазлів)
Матеріал Щільний ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902768336313

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.