Пазли "Збираємо хробачків"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Ukladam Robaczki
  • Наявність: В наявності
180 грн

Якщо ви вже познайомили малюка з найпершими пазлами-половинками, які він дуже швидко навчився збирати, пора переходити до більш складного варіанту. Зв..

Якщо ви вже познайомили малюка з найпершими пазлами-половинками, які він дуже швидко навчився збирати, пора переходити до більш складного варіанту. Зверніть увагу на набір 4-елементних пазлів "Збираємо хробачків", який стане наступним етапом після простих пазлів-половинок.


Набір складається з п'яти яскравих пазлів із зображенням улюбленої всіма малюками живності: сонечко, гусениця, метелик, бджілка і равлик. Деталі досить великі і маленьким ручкам зручно їх тримати і з'єднувати одну з одною. Під час першої гри запропонуйте малюкові найпростіший варіант: розкладіть всі деталі в п'ять купок, попросивши її з'єднати їх між собою. Потім крок за кроком ускладнюйте правила і незабаром малюк без вашої допомоги буде збирати ці пазли!


Завдяки пазлам ваш малюк буде розвиватися в ігровій формі і активно поповнювати свою маленьку скарбничку знань, а також знайомитися з навколишнім світом, тренувати дрібну моторику, поповнювати свій словниковий запас, розвивати логіку, просторове мислення і зорове сприйняття.


Пазли навчать дитини тренувати посидючість, концентрацію уваги і доводити почату справу до кінця.


Крім тренування перерахованих вище навичок, ці пазли сприяють розвитку колірного сприйняття, з ними малюк запросто вивчить кольори. А якщо попросити дитину порахувати всіх комашок, їх лапки, вусики і крильця, набір стане відмінним знайомством з азами рахунку.

Характеристики
Вік 2+
Кількість 20 елементів
Матеріал Щільний ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902768336368

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.