Прогресивні пазли "Тварини в селі"

  • Виробники CzuCzu
  • Код товару: Puzzle progresywne Zwierzatka na wsi
  • Наявність: В наявності
315 грн

Всі мами, педагоги і психологи в один голос твердять про те, що всі діти різні і не можна порівнювати вашу дитину з будь-ким. Це чиста правда, навіть ..

Всі мами, педагоги і психологи в один голос твердять про те, що всі діти різні і не можна порівнювати вашу дитину з будь-ким. Це чиста правда, навіть рідні брати і сестри часто бувають максимально несхожими один на одного. Якими б різними не були наші малюки, їх об'єднує одне: безмежна любов до домашніх тварин! Навіть найменші діти всіляко проявляють інтерес до тварин, намагаються видавати характерні їм звуки, з величезним інтересом розглядають їх зображення.


Якщо вашій дитині вже виповнилося два роки, зробіть маленькому досліднику дійсно чудовий і корисний подарунок - набір зростаючих пазлів з улюбленими тваринами.


У компактній коробочці ви знайдете чотири неймовірно яскравих і барвистих пазла з сонечком, курочкою, свинкою і конячкою і, звичайно, їх малюками. Всі пазли складаються з різної кількості деталей: від чотирьох до семи. Ці пазли неспроста названі прогресивними, адже завдяки різній кількості деталей вони будуть рости разом з малюком. Спочатку малюк впорається з найпростішим пазлом, але поступово крок за кроком подужає і інші. Не забувайте від душі порадіти успіхам вашого крихітки і хвалити його за кожен новий крок - це стане чудовою мотивацією для вашого маленького учня!


Деталі досить великі і маленьким ручкам дуже зручно їх тримати. Нагадаємо, що пазли Czu-Czu зроблені з надміцного картону і їм не загрожує абсолютно нічого, навіть найдопитливіші дослідники, які так і норовлять спробувати все на зубок. Якщо ваш малюк вже щосили цікавиться тваринами, активно хрюкає, мукає і цокає, зверніть увагу за ці чудові пазли, вони обов'язково подарують йому море емоцій!


Збираючи пазли ваш малюк буде:

  • знайомитися з навколишнім світом
  • тренувати дрібну моторику
  • розвивати логіку, просторове мислення і зорове сприйняття
  • поповнювати свою пасивну і активну лексику
  • виробляти посидючість і концентрацію уваги
  • вчитися самостійності вчитися доводити почату справу до кінця.
Характеристики
Вік 2+
Кількість 22 елемента
Матеріал Щільний ламінований картон
Тип Розвиваючі
Колір Різнокольорові
Гарантія 14 днів
Артикул 5902983490067

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.