Від 1 року

Розфарбуйте світ разом з малюком!Колірне сприйняття - невід'ємний показник і етап розвитку дитини. Понад 90% всієї інформації ми отримуємо саме через ..

210 грн

rating

Веселі звірятка прагнуть познайомитися!З двоелементними пазлами CzuCzu «Тварини» весела гра і легке вивчення звірят дитині забезпечені. Після року мал..

210 грн

rating

Вашій дитині вже виповнилося півтора року і вона починає знайомитися з першими пазлами? Зверніть увагу на чудовий набір «Відкриваємо квадрат і трикутн..

225 грн

rating

Якщо вашій дитині вже виповнився рік і вона активно досліджує навколишній світ, швидше знайомте її з чудовим набором пазлів «Відкриваємо коло», який з..

225 грн

rating

Незважаючи на величезний асортимент пазлів, ігор і головоломок на сучасному ринку, є такі пазли, які сміливо можна рекомендувати абсолютно всім малюка..

315 грн

rating

Хто там ховається в животику? Грайте разом і з'єднуйте мам з малюками! Зараз ваша дитина активно пізнає світ, кожного дня дізнається для себе щ..

315 грн

rating

Ось жаба, а ось - ведмедик. А що вийде, якщо перемішати елементи? Ведмежаба!Творчий комплект - це 8 барвистих головоломок для найменших. Щоб зібрати т..

315 грн

rating

Малюкові вже виповнився рік? Він уже зробив свої перші кроки і сказав свої перші слова? Прийшов час познайомитися з пазлами!У ранньому віці розвиток д..

180 грн

rating