Від 2 років

У міру зростання малюка його знання не тільки примножуються, а й поглиблюються. Тепер допитливому чадові потрібні не просто факти про предмети, а й ло..

210 грн

rating

Завітайте на ферму і познайомтесь з її мешканцями!До двох років ваш малюк став зовсім самостійним? Не пропустіть цей час, і пропонуйте захоплюючі пазл..

315 грн

rating

Космічна пригода чекає на вас! Головоломка з фігурками надихає на творчу гру і заохочує дітей дізнаватися про Сонячну систему. Склавши 20-елемен..

450 грн

rating

Під'їжджає яскравий фургон з морозивом! Цей пазл - чудова ідея розважитися разом! По-перше, складіть майже метрову панорамну головоломку з фурго..

450 грн

rating

Ось чудова ідея розважитися разом! Спочатку складіть майже метрову панорамну головоломку з пожежною машиною. Потім розмістіть у віконця відповідні ел..

450 грн

rating

Оновлена версія улюбленого пазлу віддепер з картонними фігурками тваринок!Завітайте на ферму і познайомтесь з її мешканцями!До двох років ваш малюк ст..

315 грн

rating

Хто дзижчить в траві? Чи є у сонечка крапочки? Де живе равлик? Зустрічайте таємниці лугу і його мешканців.Пропозиція для найменших шанувальників пазлі..

495 грн

rating

Величезне задоволення для юних шанувальників пазлів!Якщо ваш маленький геній вже освоїв "малюкові" пазли, і збирає їх за лічені секунди, запропонуйте ..

495 грн

rating

Дуже важливо зацікавити і захопити зовсім маленьких, але дуже допитливих дослідників, привити їм любов не тільки до пазлам, але і до вивчення навколиш..

495 грн

rating

Пазл з великими віконцями має все, що найбільше подобається малюкам: веселі тваринки, великі та міцні елементи, що ідеально підходять маленьким р..

630 грн

rating

Зустрічайте мешканців ферми!Набір з 5 простих пазлів для найменших. На ілюстраціях улюблені і знайомі всім малюкам тваринки. Вчіться складати їх разом..

180 грн

rating

Якщо ви вже познайомили малюка з найпершими пазлами-половинками, які він дуже швидко навчився збирати, пора переходити до більш складного варіанту. Зв..

180 грн

rating
Показано від 1 до 12 з 15 (всього сторінок: 2)