Від 3 років

Серед величезного різноманіття пазлів на будь-який смак і колір, можна знайти найнезвичайніші і захоплюючі. До таких варіантів сміливо можна зарахуват..

360 грн

rating

Врррум! Бррррум! На будівництві стільки справ! Добре, що у будівельників є потужна техніка. Цікаво, що тут будують?Пазл "На будівництві" - відмінна пр..

360 грн

rating

Ведмедики - улюблені персонажі всіх малюків, а пазли - їхня улюблена гра. Саме тому міні-пазл «Ведмедики» - це просто ідеальне рішення для вашого малю..

110 грн

rating

Вивчати цифри - просто і весело. Граємо і розвиваємося з пазлами «Мала академія - Циферки»!Вивчення і запам'ятовування чисел - одна з найважливіших ро..

210 грн

rating

Ви вважаєте, що вивчати карти нудно? Значить, ви ще не знайомі з пазлами «Мапа» від польського бренду CzuCzu!Цей освітній набір розроблений спеціально..

315 грн

rating

Складіть пазл і подивіться, які пасажири та товари перевозить потяг. Також, складаючи пазл, ви можете тренувати рахунок до 10. Довгий пазл (68 см!) с..

180 грн

rating

Виробникам пазлів стає все складніше і складніше здивувати досвідчених пазломанов, але все ж їм це вдається. Сучасним дітям дуже пощастило: для кожног..

360 грн

rating

Де живе сова? Що росте на дубі? Хто визирає з норки в землі? На маленького дослідника чекає безліч сюрпризів! Пазл розрахований на старших діто..

360 грн

rating

Сад приховує масу сюрпризів! І кожна дитина знайде в ньому щось цікаве. Головоломка «Сад» - не просто пазл. Це захоплюючий квест, в ході якого дитині ..

360 грн

rating

Карта світу для наймолодших тепер з картонними фігурками тварин і рослин!Ви вважаєте, що вивчати карти нудно? Значить, ви ще не знайомі з пазлами Карт..

315 грн

rating

Скільки пальців у людини? Для чого потрібен ніс? Куди потрапляє з'їдена їжа? Складайте пазли і дізнавайтеся, як влаштовано ваше тіло!Кожен пазл висото..

315 грн

rating

Тут можна зустріти єдинорогів і поплавати з русалками, завітати до гномів і привітатися з феями! Набір складається з 4 пазлів з різною кільк..

315 грн

rating
Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)