Умови угоди

1.Терміни і визначення

1.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід'ємною частиною:

    Продавець - ФОП Глушков Юрій Павлович (Юридична адреса: 49083, Дніпро, пр-т Слобожанський 73 тел .: +38 (066) -048-84-85 email: pzzlsdnipro@gmail.com).
    Покупець - будь-яка фізична особа, акцептувати публічну оферту на умовах справжньої оферти.
    Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця «Firstpuzzles», розташований по інтернет адресою http://firstpuzzles.com.ua. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреси http://firstpuzzles.com.ua/ і похідні від firstpuzzles.com.ua є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.
    Товар - об'єкт угоди сторін, перелік найменувань асортименту, представлений в офіційному інтернет-магазині.

2.Общіе положення

2.1. Справжня публічна Оферта (надалі - Договір) є офіційною пропозицією інтернет-магазину "Firstpuzzles" на адресу будь-якої особи, що володіє дієздатністю і необхідним повноваженням укласти з інтернет-магазином "Firstpuzzles" договір купівлі-продажу Товару на умовах, визначених у цій оферті і містить всі істотні умови договору.

2.2. Відносини в сфері захисту прав споживачів регулюються Цивільним кодексом України, Законом «Про захист прав споживачів» та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України.

3.Регістрація на сайті

3.1. Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть всі відвідувачі, при цьому відвідувач має право зареєструватися на сайті лише 1 (один) раз, тобто може мати тільки один Особистий кабінет.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

3.3. Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіна і пароля. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця і відкриває доступ до додаткових сервісів. Передача Покупцем логіна і пароля третім особам заборонена.

3.4. Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, в разі передачі логіна і пароля третім особам.

4. Предмет Договору і ціна Товару

4.1. Продавець передає, а Покупець приймає і оплачує товари на умовах цього Договору.

4.2. Право власності на Ваше замовлення Товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю і оплати останнім повної вартості Товару. Ризик його випадкової загибелі або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

4.3. Ціни на Товар визначаються Продавцем в односторонньому безспірному порядку і вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: http://firstpuzzles.com.ua.

4.4. Ціна товару вказується в національній валюті без прив'язок до курсу долара.

5. Момент укладання договору

5.1. Текст даного Договору є публічною офертою (відповідно до статті 435 та частиною 2 статті 437 Цивільного кодексу України).

5.2. Акцептом справжньої оферти (договору) - оформлення Покупцем замовлення на Товар відповідно до умов цієї оферти.

5.3. Оформлення Покупцем замовлення на Товар проводиться шляхом вчинення дій вказаних в розділі «Оформлення замовлення»

5.4. Договір, укладений на підставі акцептування Покупцем цієї оферти є договором приєднання, до якого Покупець приєднується без будь-яких винятків і / або застережень.

5.5. Факт оформлення замовлення Покупцем є беззаперечним фактом прийняття Покупцем умов даного Договору, в тому числі згодою Покупця на розсилку йому Продавцем смс-повідомлень про статус його замовлення і опитувань для поліпшення якості обслуговування Покупців. Покупець, який придбав товар в Інтернет-магазині Продавця (який оформив замовлення товару), розглядається як особа, яка вступила до продавця в відносини на умовах цього Договору.